Jakie są odpowiednie wymiary etykiety na wódkę?
Jakie są odpowiednie wymiary etykiety na wódkę?

Jakie są odpowiednie wymiary etykiety na wódkę?

Planujesz estetyczne dekorowanie butelek alkoholu na Twoim przyjęciu? Musisz dobrze zaplanować wymiary etykiety na wódkę. W końcu ostatnią z rzeczy, które można uznać za ozdobę stołu, są nakładające się na siebie naklejki od alkoholu. W tym tekście postaramy się wyjaśnić, jakie wymiary ma przeciętna etykieta na wódkę – wymiary będą uzależnione od pojemności trunku. Zachęcamy do lektury!

Najpopularniejsze wymiary etykiety na wódkę

Jeżeli planujesz właśnie aranżacje stołu na przyjęcie weselne lub urodzinowe, z pewnością jednym z elementów dekoracyjnej oprawy będzie personalizacja alkoholu. Takie rozwiązanie przybiera najczęściej formę wyboru estetycznych naklejek, które zastępują oryginalną etykietę na butelce. Jednak jednym z problemów, z jakimi możesz zderzyć się podczas składania zamówienia na naklejki na wódkę urodzinową lub weselną, będzie określenie ich wymiarów.

Do najpopularniejszych rozmiarów etykiet na wódkę zalicza się naklejki uniwersalne o szerokości 7,5 cm i wysokość 9,5 cm lub o szerokości 6,5 cm i wysokości 10,5 cm. To wielkość, która zazwyczaj odpowiada wymiarom naklejki umieszczonej fabrycznie na półlitrowej butelce wódki.

Etykieta na wódkę – wymiary. Jak nie popełnić błędu?

Zamawiając naklejki na wódkę weselną, urodzinową lub rocznicową, z pewnością bierzesz pod uwagę kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt sztuk personalizowanych naklejek. Aby nie popełnić błędu i złożyć zamówienia na naklejki, które nie zakrywają w całości oryginalnej etykiety – zrób szybką przymiarkę! Zanim złożysz zamówienie, najlepiej wytnij wcześniej prostokąt z kartki papieru o wymiarach podanych wyżej i przyłóż do konkretnej butelki. W ten sposób szybko sprawdzisz, czy zamówienie będzie odpowiadać Twoim potrzebom.

Poza wymiarami etykiet na wódkę istotny jest także ich wzór. Na naszej stronie dostępny jest szeroki wybór interesujących produktów z tej kategorii. W jakie etykiety można się u nas wyposażyć? Prawdziwym hitem są naklejki na wódę nawiązujące do tematyki szczepień, które z pewnością rozweselą Twoich gości. Można u nas także zamówić etykiety na wódkę, które w ciekawy sposób odwołują się do słodyczy, portali społecznościowych, reklam, a nawet... denaturatu! Przyklejając nasze naklejki na butelki z procentowym napojem, nadasz im dodatkowego, niebanalnego wydźwięku.

Jak jeszcze można ozdobić butelki alkoholu? Jeżeli rozmiary etykiet z naszego sklepu okażą się satysfakcjonujące, mamy również kilka innych, alternatywnych rozwiązań. Do często wybieranych opcji pozwalających na eleganckie udekorowanie butelek z napojami alkoholowymi: wódką, winem lub innymi trunkami zalicza się również uniwersalne zawieszki na alkohol, które mogą nawiązywać kolorystyką np. do zaproszenia na przyjęcie. Jeżeli jesteś osobą, która zwraca uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół podczas organizacji oprawy przyjęcia – zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

 

Sprawdź również nasze inne wpisy:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl