Płatności

Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:

1. Płatność online (elektroniczne) - bezpośrednio z Twojego konta bankowego lub karty kredytowej. Płatność online zapewnia natychmiastowy transfer środków pieniężnych do sprzedawcy. Dzięki temu możliwa jest błyskawiczna realizacja zamówienia.

2. Płatność przy odbiorze - zapłata za zakupy następuje za pobraniem w momencie otrzymania przesyłki.

3. Płatność przelewem tradycyjnym - po złożeniu zamówienia zapłata następuje poprzez wypełnienie i wysłanie przelewu tradycyjnego na nasze konto bankowe.

 

 

Obsługę płatności elektronicznych prowadzi:

1. BlueMedia S.A. z siedzibą w Sopocie przy ul. Powstańców Warszawy 6, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk - Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000320590, o kapitale zakładowym w wysokości 2 000 000 PLN (w całości wpłaconym), NIP: 585-13-51-185; wpisana do rejestru dostawców usług płatniczych pod numerem IP17/2013, do rejestru instytucji pożyczkowych pod numerem RIP000109, do rejestru pośredników kredytowych pod numerem RPK002057, do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych pod numerem 11050

BlueMedia S.A. jest operatorem płatności realizowanych przez karty płatnicze.

Typy obsługiwanych kart płatniczych: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Płatności Shoper

 

2. PayPal - serwis należy do firma PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A z siedzibą pod adresem L-1150 w Luksemburgu dysponuje ważną licencją jako luksemburska instytucja kredytowa w rozumieniu artykułu 2 ustawy o sektorze finansowym z 5 kwietnia 1993 roku w wersji poprawionej i podlega ścisłemu nadzorowi luksemburskiej instytucji nadzorczej, Commission de Surveillance du Secteur Financier (Komisji Nadzoru Sektora Finansowego). Ze względu na fakt, że usługa jest ograniczona do operacji finansowych w postaci elektronicznej, które w duchu Ustawy nie są uznawane za depozyty ani usługi inwestycyjne, klienci firmy PayPal nie są chronieni programami gwarancji depozytów na terenie Luksemburga, prowadzonymi przez stowarzyszenie Association pour la Garantie des Dépôts Luxembourg (AGDL). Firma PayPal Inc. jest firmą macierzystą firmy PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A. Jej siedziba znajduje się w Stanach Zjednoczonych, w stanie Kalifornia.

 

TERMIN PŁATNOŚCI:

Płatność elektroniczną Klient obowiązany jest do dokonania w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

 

DANE DO PRZELEWU:

Cocobird sp. z o.o.

Rynek Główny 28

31-010 Kraków

PKOBP: 38 1020 4405 0000 2402 0612 8625

(w tytule przelewu proszę wpisać numer zamówienia)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl