Jak wypisać zaproszenie na 50 urodziny?
Jak wypisać zaproszenie na 50 urodziny?

Organizujesz przyjęcie urodzinowe z okazji pięćdziesiątki i nie wiesz,  jak wypisać zaproszenie na 50 urodziny? W tym artykule podpowiadamy, o czym musisz pamiętać i na co zwrócić uwagę podczas zapraszania gości. 

Inaczej wypisuje się zaproszenia na ślub, inaczej na 18, a jeszcze inaczej na tak zaszczytną uroczystość jak 50 urodziny. Jak napisać zaproszenie na urodziny, by było utrzymane w dobrym tonie i odpowiedniej stylistyce?

Jak wypisać zaproszenie na 50 urodziny?

W czasach, kiedy większość spraw można załatwić internetowo lub telefonicznie, klasyczne, papierowe zaproszenia to elegancka forma informowania o przyjęciu. Jeśli chcesz zgodnie z przyjętymi zasadami zaprosić gości na wyśmienitą zabawę w doborowym towarzystwie, musisz wiedzieć, jak napisać zaproszenie na 50 urodziny. 

Tekst zaproszenia na urodziny powinien składać się z kilku elementów.

  • Na początku należy bezpośrednio zwrócić się do gościa. Odpowiedni będzie zwrot „Serdecznie zapraszam", „Mam zaszczyt zaprosić" czy „Zapraszam na przyjęcie z okazji moich urodzin".
  • Następnie dodaj imię i nazwisko osoby zaproszonej. Wyróżni to gościa i da poczucie, że zaproszenie jest kierowane bezpośrednio do niego.
  • Kolejny element to data i miejsce wydarzenia. Jeśli organizujesz przyjęcie na sali, koniecznie podaj pełny adres lokalu. Ułatwi to gościom dodarcie na miejsce wydarzenia.
  • Organizujesz przyjęcie tematyczne, chcesz poinformować gości o charakterze imprezy lub dodać inne ważne informacje? Zrób to w kolejnej linijce tekstu.
  • Możesz również poprosić gości o potwierdzenie przybycia. Dla ułatwienia podaj swój numer telefonu czy adres e-mail, aby osoby zaproszone mogły się z Tobą skontaktować.
  • Jeśli chcesz zachęcić zaproszonego do przybycia, dopisz również zwrot skierowany bezpośrednio do niego. Może być to na przykład popularne „Liczę na Twoją obecność" lub „Nie może Cię zabraknąć na mojej imprezie urodzinowej".

Na końcu koniecznie pamiętaj o swoim podpisie. Jak się pisze zaproszenie na urodziny? Jak widać, nie jest to nic skomplikowanego. Wykorzystaj powyższy schemat, by stworzyć unikalną treść zaproszenia na Twoją pięćdziesiątkę.

Znajdź wymarzone zaproszenie na urodziny!

Wiesz już, jak wypisać zaproszenie na urodziny. Czas wybrać wymarzony wzór. Na rynku znajdziesz nie tylko oficjalne, poważne zaproszenia urodzinowe dla dorosłych, ale i śmieszne czy nieszablonowe.

  • Jeśli planujesz urodziny na sali, bez określonego motywu przewodniego, postaw na uniwersalne kartki.
  • Dla osób, które 50 urodziny chcą świętować na wesoło, polecamy śmieszne zaproszenia. Już podczas wręczania kartek, Twoi goście nie przestaną się uśmiechać.
  • Z nostalgią wspominasz czasy młodości? Zaproszenia w stylu PRL to coś dla Ciebie! 

Podczas wyboru zwróć też uwagę na wnętrze zaproszenia na urodziny. Niektóre produkty mają nadrukowane gotowe teksty. Wystarczy uzupełnić imię, nazwisko oraz informację o dacie i miejscu przyjęcia. Jeśli chcesz samodzielnie uzupełnić kartkę, wydruk zaproszenia powinien być pusty w środku. Takie produkty znajdziesz między innymi w sklepie zaproszenia.pl

Odpowiednio wybrane zaproszenia wprowadzą zaproszone osoby w klimat i nastrój imprezy urodzinowej. Wybierz wzór, uzupełnij wnętrze i elegancko poinformuj swoich gości o zbliżającej uroczystości urodzinowej. Pięćdziesiątkę trzeba hucznie uczcić! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl